Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşın arkadaşını görmek

Kahve falında arkadaşın arkadaşını görmek onlarla arasının açılacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşın arkadaşını gördüyseniz:

  • Belli bir amaç için çalışmanız, içinizdeki iyi şeyleri çıkartan kişilerle tanışmanızı veya karşılaşmanızı sağlayabilir.

Kahve falında arkadaş olmak çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşından para istemek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşımın araba kullandığını görmek saygı göreceğine, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına alamet eder.

Kahve falında asker arkadaşını görmek gönül kapılarının açılacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına delalet etmektedir.

Kahve falında oğlunun arkadaşını görmek beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında bir arkadaşın düştüğünü görmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının parasını görmek huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, beklentilerin hızla gerçek olacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının para kazandığını görmek mal ve mülk sahibi olmaya, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.