Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin duvarını yıkılmış görmek

Kahve falında evin duvarını yıkılmış görmek hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına delalettir.

Kahve falında evin duvarını yıkılmış gördüyseniz:

  • Bazı iş birliklerinizi, müşterilerinizi ya da farklı başlıklardaki maddi konuları ilgilendiren haberler ortaya çıkabilir.

Kahve falında evinin duvarlarının yıkıldığını görmek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir evin duvarının yıkıldığını görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına alamet eder.

Kahve falında evinin duvarını yıkılmış görmek şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına delalettir.

Kahve falında evin duvarının yıkılması görmek sıkıntılarının geçeceğine, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında evin duvarını yıkılmış görmek maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına inanılır.

Kahve falında evin duvarı yıkılmak kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine işarettir.

Kahve falında evin duvarının yıkılmasını görmek gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında odanın duvarının yıkıldığını görmek rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.