Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bektaşi görmek

Kahve falında bektaşi görmek fal sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hayatının yolunda gideceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bektaşi gördüyseniz:

  • Süregelen bir ilişkiniz varsa onu evlilik aşamasına getirmeniz olasıdır.

Kahve falında gelinliğini beğenmemek hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, şansa yorulmaktadır.

Kahve falında gelinlik beğenmemek gözünün de gönlünün de doyacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gelinliği beğenmemek kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine tabir olunur.

Kahve falında gelinlik giyip beğenmemek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyi bekletmek ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında ölüyü bekletmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında tekir bekir ayakkabı görmek çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına rivayet eder.

Kahve falında bektaşi görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine delalet etmektedir.