Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıhlamur görmek

Kahve falında ıhlamur görmek hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, kolaylıklara kavuşacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ıhlamur gördüyseniz:

  • Evinizdeki ya da işinizdeki durumları doğru değerlendirip buna bağlı kararlar almalısınız.

Kahve falında ıhlamur satın almak aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, yarardan çok zarar getireceğine tabir olunur.

Kahve falında toplanmış ıhlamur görmek hasret çekenlerin birleşeceğine, fal sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ıhlamur kaynatmak zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında ıhlamur yaprağı görmek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına rivayet eder.

Kahve falında ıhlamur çayı içmek daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, esenliğe kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında ıhlamur çayı görmek problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına delalettir.

Kahve falında ıhlamur toplamak kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, yeni bir ev alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçtan ıhlamur toplamak bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine işaret etmektedir.