Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yapboz görmek

Kahve falında yapboz görmek ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yapboz gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanlara karşı dengesiz davranışlarınız olabilir.

Kahve falında yapboz görmek ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına delalet eder.

Kahve falında yapboz yapmak kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yapboz yaptığını görmek üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yapboz parçası görmek bereketin ve verimin çoğalacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına inanılır.