Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sürahi görmek

Kahve falında sürahi görmek aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, ortak bir noktada bulaşamayacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında sürahi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler gönüllü olarak da ihtiyaç duyulan yerlere müdahale gerçekleştirebilirler.

Kahve falında sürahi ve bardak görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında sürahi satın almak mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sürahiden su içmek çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında porselen sürahi görmek zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına alamet eder.

Kahve falında cam sürahi almak hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, yeniden sulh ortamının sağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dolu sürahi görmek ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine delalet eder.

Kahve falında içi su dolu sürahi görmek ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırık sürahi görmek pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine alamet eder.