Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havyar yemek

Kahve falında havyar yemek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, mutluluğundan olacağına, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında havyar yemek gördüyseniz:

  • Gelişmeleri değerlendirmek için henüz çok erkendir.

Kahve falında havyar yemek iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Kahve falında havyar görmek maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine inanılır.

Kahve falında havyar yediğini görmek rızkın da aynı oranda çoğalacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına işarettir.

Kahve falında balık havyarı görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında lezzetli et yemek bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine işaret eder.

Kahve falında yemekte akrep görmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cevizli pasta yemek sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil domates yemek düzenli bir işe girileceğine, dualarının kabul olacağına delalet eder.