Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyümüş görmek

Kahve falında büyümüş görmek zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, para pul sahibi olacağına, uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, üzüntülü bir haber alınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyümüş gördüyseniz:

  • Bazı konular yeni sonuçlar vaat ediyor olabilir.

Kahve falında akrabanın büyü yaptığını görmek musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, hayırlı bir karar verileceğine rivayet eder.

Kahve falında büyüyü bozmak hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına inanılır.

Kahve falında büyü yapılırken görmek hasta ise şifa bulacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine yorulur.

Kahve falında başkasının büyü yaptığını görmek göreceği destekten dolayı moral bulacağına, bir sebeple kendi içine kapanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyü ve büyücü görmek bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında büyü muskası görmek ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, zahmete düşeceğine işaret eder.

Kahve falında büyü bozdurduğunu görmek aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında evine büyü yapıldığını görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine işarettir.