Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın takı kaybetmek

Kahve falında altın takı kaybetmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine, rahatının yerinde olacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın takı kaybetmek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler duygusal anlamda tepkisel davranışlar içerisinde olabilirler.

Kahve falında altın takı kaybetmek bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında takı kaybetmek maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına delalet eder.

Kahve falında altın takılı gelin görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın takı seti görmek falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına delalet eder.

Kahve falında altın yüzük takıp çıkarmak asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına işarettir.

Kahve falında altın takılar bulmak kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına delalet eder.

Kahve falında altın takılması görmek yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına delalettir.

Kahve falında altın takılar görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına delalettir.