Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bekar görmek

Kahve falında bekar görmek spora başlayacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, birlikte kâh ağlayacağına, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bekar gördüyseniz:

  • Kendinize bir hediye alabilirsiniz.

Kahve falında bekarken doğum yapmak yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bekar bir erkek görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bekar kızın hamile olmak sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bekar birini evli olarak görmek zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine delalet eder.

Kahve falında bekarın hamile olduğunu görmek daha fazla gelire kavuşacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine işaret eder.

Kahve falında bekar birini nişanlı görmek kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine inanılır.

Kahve falında bekar birinin gelinlik giydiğini görmek hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına işaret eder.

Kahve falında bekar birini gelinlikle görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine inanılır.