Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasta birinin kustuğunu görmek

Kahve falında hasta birinin kustuğunu görmek kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına işaret eder.

Kahve falında hasta birinin kustuğunu gördüyseniz:

  • Gergin veya uzlaşmaya yanaşmayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında hasta öpmek çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yakınınızı hasta görmek akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bi yakınını hasta görmek zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hastaya dua etmek çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hastayı hasta görmek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında hastayı yıkamak çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Kahve falında hasta olan kişiyi sağlıklı görmek kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, hayat boyu desteği olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hastalanıp ölmek unvan sahibi olacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına tabir olunur.