Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasta birini görmek

Kahve falında hasta birini görmek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, mutlu olacağına ve güleceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hasta birini gördüyseniz:

  • Artık yeterince etkinliği kalmamış belli düzenlemelerin, işlerin, konuların ya da ilişkilerin geride bırakılması gerekiyor olabilir.

Kahve falında hastanede hasta bakmak yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine yorulur.

Kahve falında bir arkadaşın hasta olduğunu görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi konuda zayıflayacağına yorulur.

Kahve falında hasta biri görmek yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, çok başarılı işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında hasta birini çok iyi görmek çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkası tarafından hasta olduğunu görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine inanılır.

Kahve falında hasta olup hastanede yattığını görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğunu çok hasta görmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölen kişiyi hasta görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.