Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yarış atı görmek

Kahve falında yarış atı görmek ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine işarettir.

Kahve falında yarış atı gördüyseniz:

  • İnsanların sabrı taşmak üzere olabilir.

Kahve falında at yarışından para kazanmak karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında at yarışı tutturmak gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında yarış atı görmek ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında siyah yarış atı görmek işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılır.

Kahve falında at yarışı yapmak umduğunu bulamayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine delalettir.

Kahve falında yarış atına binmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında at yarışı görmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında at yarışına katılmak sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, dinde olgunlaşacağına rivayet eder.