Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elişi görmek

Kahve falında elişi görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına, darda kalacağına, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında elişi gördüyseniz:

  • İnisiyatif kullanmanız fark yaratmanızı sağlayabilir.

Kahve falında başkasının ellerinin kesildiğini görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Kahve falında el yazısı görmek ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğinin elinde silah görmek herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına yorulur.

Kahve falında kızının eline kına yakmak ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına tabir olunur.

Kahve falında el ve diğer azaları kesmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine delalet eder.

Kahve falında elleri üzerinde yürümek sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında ayrıldığı sevgilinin elini tutmak yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine yorulur.

Kahve falında elinde gelinlik tutmak zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına işaret eder.