Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boksör görmek

Kahve falında boksör görmek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boksör gördüyseniz:

  • Aşkta da duygusallığınız devam edebilir.

Kahve falında boksör görmek kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına inanılır.

Kahve falında boksör olmak karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında boksör olduğunu görmek işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, yeni çalışmalar yapılacağına rivayet eder.