Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pisliği görmek

Kahve falında pisliği görmek gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, ters giden işlerin de düzeleceğine, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pisliği gördüyseniz:

  • Diplomatik yolları kullanırsanız karlı çıkarsınız.

Kahve falında kedi köpek pisliği görmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında insan ve hayvan pisliği görmek günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında inek pisliği görmek sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tırnak pisliğini temizlemek hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında insan pisliği yapmak kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında at pisliği görmek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına yorulur.

Kahve falında insan pisliğini eline almak geçiminin rahat ve kolay olacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tuvalet pisliğini temizlemek başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine delalettir.