Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tıkalı lavabo açmak

Kahve falında tıkalı lavabo açmak ekmeğinin ve kazancının artacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tıkalı lavabo açmak gördüyseniz:

  • Belli bir konunun şartları konusunda anlaşmazlık yaşanabilir.

Kahve falında tıkalı lavabo açmak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine işaret eder.

Kahve falında tıkalı tuvaleti açmak ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına inanılır.

Kahve falında tıkalı tuvalet açmak üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında burnu tıkalı olmak her zaman neşeli olacağına, malına gelecek zarara alamet eder.

Kahve falında burnunun tıkalı olduğunu görmek gözünün yaşını sileceğine, para biriktirebileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tuvaleti tıkalı görmek yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında tıkalı tuvalet görmek arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında tıkanmış lavabo açmak büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına alamet etmektedir.