Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakınlarını kaybetmek

Kahve falında yakınlarını kaybetmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, böylece işlerini yoluna sokacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yakınlarını kaybetmek gördüyseniz:

  • Bazı sorunlarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında yakınlarını kaybetmek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir yakınını kaybetmek hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında depremde yakınını kaybetmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına alamet eder.

Kahve falında yakının kanser olduğunu görmek galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve falı kapatan kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında yakının işe girdiğini görmek rahat edeceği bir döneme gireceğine, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yakının evinin yandığını görmek hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine delalettir.

Kahve falında tabutun içinde yakınını görmek elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, muradın yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında en yakın arkadaşıyla tartışmak isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine delalettir.