Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fönlü saç görmek

Kahve falında fönlü saç görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fönlü saç gördüyseniz:

  • Evinizi ya da özel yaşamınızı geliştirmek için neler yapmanız gerektiğine odaklanmanız gerekiyor.

Kahve falında saç fönlemek ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına işarettir.

Kahve falında saçlara fön çektirmek işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fönlü saç görmek hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına tabir olunur.

Kahve falında saçlarını fönlü görmek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine delalet eder.

Kahve falında saçını fönlemek cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında saça fön çektirdiğini görmek atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, çok başarılı ve zengin birisi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçı fönlemek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine işarettir.

Kahve falında saçlarina fön çektirmek ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına alamet eder.