Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil çilek yemek

Kahve falında yeşil çilek yemek daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yeşil çilek yemek gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz geçmişte kaçırdığınız fırsatları yakalamanıza yardım edebilir.

Kahve falında yeşil çilek yemek kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine inanılır.

Kahve falında yeşil çilek görmek sevdikleriyle arasının açılacağına, para kazanmasına da vesile olacağına delalettir.

Kahve falında olmamış çilek yemek anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dalında çilek yemek uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına delalettir.

Kahve falında beyaz çilek yemek ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında çilek ve kiraz yemek nasibin bollaşacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında olgun çilek yemek alım gücünde yükselme olacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çilek tarlasında çilek yemek işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine yorulur.