Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında maymunu görmek

Kahve falında maymunu görmek güzel bir hayat geçireceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, bir sebeple falı kapatan kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında maymunu gördüyseniz:

  • Biraz daha akılcı olarak hakkınızı korumalısınız.

Kahve falında birden fazla maymun görmek kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, işlerin günden güne açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında muz yiyen maymun görmek yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında maymuna sarılmak dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında maymun kovalamak tazeleneceğine ve şifa bulacağına, çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aslan ve maymun görmek eğer bu falı kapatan kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, istenmeyen olaylar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında evde maymun görmek doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında maymun pişirmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında maymun öpmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.