Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gizlenmek kaçmak

Kahve falında gizlenmek kaçmak yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine işarettir.

Kahve falında gizlenmek kaçmak gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Kahve falında birinden kaçmak gizlenmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gizlenmek kaçmak ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin gizlendiğini görmek kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına delalettir.

Kahve falında düşmandan gizlenmek fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaçıp gizlenmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında polisten gizlenmek büyük üzüntüler yaşayabileceğine, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine delalettir.

Kahve falında saklanmak gizlenmek büyük sorunlar yaşanacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine yorulur.

Kahve falında evin gizlendiğini görmek hastalıkların haneden uzak olacağına, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine delalet etmektedir.