Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyükanne görmek

Kahve falında büyükanne görmek Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, sahip olduğu nimetin artacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine rivayet eder.

Kahve falında büyükanne gördüyseniz:

  • İnsanlarla yakın ilişkilerde bulunmaktan kaçının.

Kahve falında büyükanne görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, özellikle para konusunda şansının açılacağına işarettir.

Kahve falında ölü büyükanne görmek birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına delalet eder.

Kahve falında ölen büyükanne görmek kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş büyükanne görmek huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş büyükanneyi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, uzun süre kendini toparlayamayacağına yorulur.

Kahve falında ölen büyükanneyi görmek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, idealist kimse olacağına delalettir.

Kahve falında büyükannenin öldüğünü görmek kötüyse düzeleceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına delalettir.