Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akbabadan kaçmak

Kahve falında akbabadan kaçmak düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine tabir olunur.

Kahve falında akbabadan kaçmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda belirsizlikler veya sis perdesi dikkatinizi çekebilir.

Kahve falında akbabadan kaçmak huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına işarettir.

Kahve falında akbaba görmek çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine delalettir.

Kahve falında akbaba yemek doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akbaba yavrusu görmek verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında ölü akbaba görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına rivayet eder.

Kahve falında akbaba yakalamak donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında akbaba öldürmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında akbaba tutmak rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza işaret eder.