Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eve kapı taktırmak

Kahve falında eve kapı taktırmak rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, iş sahibi olunacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında eve kapı taktırmak gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili sorumluluklarınıza odaklanmanızda fayda var.

Kahve falında eve kapı taktırmak başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında çelik kapı taktırmak rahatının ve ağız tadının kaçacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine işaret eder.

Kahve falında yeni kapı taktırmak ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına delalet eder.

Kahve falında kapı taktırmak yapılan hataların çok zarar getireceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine yorulur.

Kahve falında eve cam taktırmak sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında ev kapısını kilitlemek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında açık ev kapısı görmek yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, en tepkedeki kimse olacağına delalet eder.

Kahve falında büyük ev kapısı görmek alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına işaret etmektedir.