Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzuyu görmek

Kahve falında kuzuyu görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, kendisini kurtuluşa götüreceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kuzuyu gördüyseniz:

  • Davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve falında kuzuyu emzirmek büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kuzuları görmek kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kuzu kulağı yemek ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, zengin bir hayata sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında koyun kuzu almak işlerinden belirsizlik olacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına işarettir.

Kahve falında kuzu yavrusu sevmek içinin ferahlayacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah beyaz kuzu görmek borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuzu yıkamak yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bazı kişilerin kalbini kıracağına delalettir.

Kahve falında kuzu kulağı toplamak kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına delalettir.