Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baharat görmek

Kahve falında baharat görmek hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, sorunlarını bitireceğine delalet eder.

Kahve falında baharat gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı düzenlemeler veya yenilikler yapabilirsiniz.

Kahve falında karanfil baharatı görmek zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerin düzgün gideceğine inanılır.

Kahve falında baharat satın almak şansının hep açık olacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında karanfil baharat görmek sorunların ardı ardına geleceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında birine baharat vermek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine delalettir.

Kahve falında kurtlanmış baharat görmek kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine işaret eder.

Kahve falında baharatlık görmek çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine delalettir.

Kahve falında baharat görmek zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında baharatçı görmek herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına alamet etmektedir.