Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aydın görmek

Kahve falında aydın görmek onlara doyasıya sarılacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aydın gördüyseniz:

  • İster istemez bazı faaliyetlere iştirak etmek zorunda kalmanız olasıdır.

Kahve falında göz aydını almak başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına işaret eder.

Kahve falında aydınlık mağara görmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin yüzünü aydınlık görmek iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına yorulur.

Kahve falında aydın görmek yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına delalettir.

Kahve falında aydın ismini görmek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük borçlar alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aydınlık sokak görmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evini aydınlık görmek bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında emre aydını görmek girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına alamet etmektedir.