Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tesbih hediye edildiğini görmek

Kahve falında tesbih hediye edildiğini görmek güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, işbirliği içinde olacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, anlaşmalardan cayılacağına, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, ortak bir noktada bulaşamayacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine işarettir.

Kahve falında tesbih hediye edildiğini gördüyseniz:

  • Düşünmeden hareket etmemek, ani tepkilerden kaçınmak gerekiyor.

Kahve falında tesbih hediye edildiğini görmek yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine delalettir.

Kahve falında tesbih hediye ettiğini görmek bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tesbih hediye vermek tecrübe sahibi olacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine delalet eder.

Kahve falında tesbih hediye almak çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil tesbih hediye almak sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinden hediye tesbih almak saadete ereceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine alamet eder.

Kahve falında tesbih hediye aldığını görmek çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Kahve falında gümüş tesbih hediye almak işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına rivayet eder.