Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aldatma görmek

Kahve falında aldatma görmek ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, sıkıntılarını atacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, bazı kişilerin kalbini kıracağına, akıl vereceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aldatma gördüyseniz:

  • Evrakların imzalanması ya da işaretlerin ortaya çıkması zaman alsa da, beklemeye değebilir.

Kahve falında pantolon satın aldığını görmek şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek arkadaşının seni aldattığını görmek bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, girişimlerde bulunacağına yorulur.

Kahve falında yol aldığını görmek haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, kudret ve destek olacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliden mesaj aldığını görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinden kırmızı gül aldığını görmek toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hamamda abdest aldığını görmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında birinden çorap aldığını görmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında külot aldığını görmek iç dünyanızın sakinleşeceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına alamet etmektedir.