Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ek saç görmek

Kahve falında ek saç görmek eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, küslükleri gidereceğine, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ek saç gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde tartışmalara açık olacaksınız.

Kahve falında saç ektirmek sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine inanılır.

Kahve falında ek saç görmek işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saç ekildiğini görmek rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saç ek yapmak bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında çiçek ektirmek aile huzurunuzun bozulacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında ekilli sebze görmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına delalet eder.

Kahve falında ekilmiş yeşil tarla görmek yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine delalettir.

Kahve falında ekilmiş yeşil soğan görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına inanılır.