Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski evin kapısını görmek

Kahve falında eski evin kapısını görmek fal sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, hayallerinin suya düşeceğine, insanlara iş öğreteceğine, sıkıntıların biteceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında eski evin kapısını gördüyseniz:

  • Sağlıkla, anlaşmalarla ilgili veya finansal konulara odaklanmalısınız.

Kahve falında eski evin kapısını görmek başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine işaret eder.

Kahve falında evin kapısını açık bulmak borçlarını ödeyip kurtulacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında evin kapısını aralık görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evinin kapısının olmadığını görmek mali olarak küçüleceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evin kapısını kilitlemek yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına delalettir.

Kahve falında evin kapısı açık görmek kişiye hep umut olacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evin kapısını anahtarla açmak sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin kapısının zorlandığını görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına işaret eder.