Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında daksil görmek

Kahve falında daksil görmek bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında daksil gördüyseniz:

  • İş hayatınızda dikkatli olmanız gerekiyor.

Kahve falında arabistan da olduğunu görmek bazı ortaklıklar kuracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ağlamak ve uyandığında da ağlamak ruhsal olarak etkileneceğine, yaşadığı darlığın son bulacağına işarettir.

Kahve falında araba da ateş görmek çaresizliğinin büyüyeceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında bu day görmek her zaman hakkına sahip çıkacağına, ortaya bazı projeler koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağlamak uyandığında da ağlamak kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına inanılır.

Kahve falında beytullah da namaz kılmak herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında daksil görmek rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine işaret eder.

Kahve falında dişlerinin dakma olduğunu görmek atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, borcunun da hafifleyeceğine delalettir.