Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tüysüz görmek

Kahve falında tüysüz görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında tüysüz gördüyseniz:

  • Kültürel etkinliklere katılmanız mümkün.

Kahve falında tüysüz olmak işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tüysüz inek görmek borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında hayvan tüyü yolmak aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında tüyleri yolunmuş tavuk görmek hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayak tüyü görmek hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, maneviyata yöneleceğine inanılır.

Kahve falında vücudundan tüy koparmak yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vücudun tüylendiğini görmek kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında uzun tüy görmek dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, hoşluklarla karşılaşacağına alamet etmektedir.