Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çanakkale şehitlik görmek

Kahve falında çanakkale şehitlik görmek bazı ortaklıklar kuracağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, onu darda bırakmayacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında çanakkale şehitlik gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan zorluklara bir an önce müdahale edilmesi gerekebilir.

Kahve falında çanakkale şehidi görmek uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında çanakkale şehitlik görmek umutlarının biteceğine, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendini çanakkale savaşında görmek keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında cam çanak görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tabak çanak kırmak yeni bir şehre yerleşileceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tabak çanak almak fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine işarettir.

Kahve falında çanak çömlek kırmak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında çanak almak refah içinde bir hayat yaşanacağına, zorluğa ve darlığa düşeceğine delalettir.