Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yemlik görmek

Kahve falında yemlik görmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında yemlik gördüyseniz:

  • Ara sıra coşacak olan duygularınız sizi etkileyecek.

Kahve falında haram yememek kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tatlı yememek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deveye yem vermek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yem yiyen tavuk görmek zor zamanların biteceğine, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yemenue gitmek yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Kahve falında yeme yemek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına rivayet eder.

Kahve falında muhabbet kuşuna yem vermek işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına delalettir.

Kahve falında güvercinlere yem vermek sıkıntılı günler geçireceğine, hayatın fal sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine yorulur.