Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ankara kedisi görmek

Kahve falında ankara kedisi görmek fal sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, İslami olarak günahlarının artacağına, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, hedeflere ulaşamayacağına, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ankara kedisi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendilerini kullanmaya çalıştığınızı zannedebilirler.

Kahve falında ankara kedisi görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında anzer balı görmek parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı anka kuşu görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, rahat şekilde geçineceğine alamet eder.

Kahve falında ankara şehrini görmek sıkıntılarını çözeceğine, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına işarettir.

Kahve falında ankara gitmek evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, sağlık içinde yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ankara görmek sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında ni anlanmak ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine delalettir.

Kahve falında ankarada gezmek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, kafasının rahatlayacağına rivayet eder.