Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek silüeti görmek

Kahve falında erkek silüeti görmek düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, yeni bir işe girileceğine, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine delalet eder.

Kahve falında erkek silüeti gördüyseniz:

  • Unutmayın küçük egzersizler insanı her konuda rahatlatarak vücudun belli bir ahenge sahipolmasını sağlar.

Kahve falında erkek silüeti görmek sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına işarettir.

Kahve falında silüet görmek sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında atatürk silüeti görmek uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, kavgaların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Kahve falında insan silüeti görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah silüet görmek kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında uzun saçlı erkek çocuğu görmek güzel işlere imza atacağına, kazancının iki kat artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir erkekle merdiven çıkmak işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek gömleği görmek özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına alamet etmektedir.