Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında amentü görmek

Kahve falında amentü görmek günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine, kişinin başına kötü bir olay geleceğine tabir olunur.

Kahve falında amentü gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım etmenin veya kendi işlerinizde başarı elde etmenin farklı yolları olabilir.

Kahve falında amentü duası okumak büyük tartışmalara gireceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine inanılır.

Kahve falında amentü suresi okumak ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine, neşesinin de yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında amentüyü okumak talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında amentü dua okumak maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında amentü okuduğunu görmek dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında amentü suresini okumak insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine işarettir.

Kahve falında amentü görmek buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına rivayet eder.

Kahve falında amentü duasını okuduğunu görmek hayırlı kararlar verileceğine, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına rivayet etmektedir.