Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek sevgili görmek

Kahve falında erkek sevgili görmek yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının sona ereceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, işlerini tek başına yöneteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında erkek sevgili gördüyseniz:

  • Kararlar alma aşamasında olabilirsiniz.

Kahve falında evli erkekle sevgili olmak rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erkek sevgilini görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına yorulur.

Kahve falında ünlü bir erkekle sevgili olmak gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yabancı erkekle sevgili olmak kişinin başarısızlığa düşeceğine, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek sevgili görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine delalettir.

Kahve falında sevgilinin erkek arkadaşını görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bi erkekle sevgili olmak ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, insanların takdirine mazhar olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evli bir erkekle sevgili olmak iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına alamet etmektedir.