Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında top kek görmek

Kahve falında top kek görmek dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, verilen  sözlerin tutulacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına işarettir.

Kahve falında top kek gördüyseniz:

  • Basit bir işlem bile içinden çıkılmaz anlaşmazlıklar haline girebilir.

Kahve falında top kek görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, farklı sosyal ortamlara gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kek hamuru yaptığını görmek istediklerini elde edeceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına delalet eder.

Kahve falında kek hamur yapmak hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kek ikram etmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında misafire kek yapmak hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kek karıştırmak yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, çok daha büyük adımların atılacağına yorulur.

Kahve falında kek yaptığını görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kek vermek sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına delalet etmektedir.