Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında stres görmek

Kahve falında stres görmek hastalıklardan kurtulacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında stres gördüyseniz:

  • Değişiklikten çekinmemeniz durumunda iş hayatınızda yakında farklı fırsatlar söz konusu olabilir.

Kahve falında sınav stresi yaşamak göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine delalet eder.

Kahve falında stres olmak çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında stresli olmak fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında stres görmek işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında stres topu görmek değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına işaret eder.

Kahve falında strese girmek sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine rivayet etmektedir.