Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ela göz görmek

Kahve falında ela göz görmek kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, mal mülk edineceğine, parasını ve malını kaybedeceğine, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, sorunların birdenbire daha da artacağına tabir olunur.

Kahve falında ela göz gördüyseniz:

  • Hatta, bazı konularda sizden uzaklaşması anlamına gelebilir.

Kahve falında ela göz görmek daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlerinin ela olduğunu görmek geçiminin zor hale geleceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına işaret eder.

Kahve falında ela gözlü birini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine yorulur.

Kahve falında elazığ görmek sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine inanılır.

Kahve falında elazığua gitmek maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elazığ gitmek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında göz makyajı silmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında gözünü sürmeli görmek işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına rivayet eder.