Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaş saç görmek

Kahve falında yaş saç görmek çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaş saç gördüyseniz:

  • Herkesi memnun etmek zorunda hissedebilirsiniz.

Kahve falında beyaz saçlı yaşlı kadın görmek refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine işaret eder.

Kahve falında yaş saç görmek uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz saçlı yaşlı adam görmek kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında ölen dedesini yaşıyor görmek üzeceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yaşlı kadını gelinlikli görmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, tatsızlıklar çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yaşlı kadın ve adam görmek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sakallı yaşlı adam görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyor görmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine işarettir.