Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yılan ve kertenkele görmek

Kahve falında yılan ve kertenkele görmek hidayete ereceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yılan ve kertenkele gördüyseniz:

  • Kontrollü olmanızda fayda var.

Kahve falında yılan kertenkele görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni kısmetlere nail olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılan ve kertenkele görmek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yatakta kertenkele görmek geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına inanılır.

Kahve falında beyaz kertenkele öldürmek refaha erişileceğine, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine inanılır.

Kahve falında küçük yeşil kertenkele görmek zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine rivayet eder.

Kahve falında mutfakta kertenkele görmek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz kertenkele görmek toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına delalettir.

Kahve falında kertenkele yavrusu görmek önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.