Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvarın üstüne oturmak

Kahve falında duvarın üstüne oturmak aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, işlerin günden güne açılacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Kahve falında duvarın üstüne oturmak gördüyseniz:

  • Yeni şeyleri başlatabilmek için bazı kimselerden destek görmeniz gerekiyor.

Kahve falında duvarın üstüne oturmak dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında duvar üstüne çıkmak yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında duvarın üstüne çıkmak mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağanın üstüne oturmak bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tuvaletin üstüne oturmak her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında yumurta üstüne oturmak iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, gelecekte yüzünün güleceğine alamet eder.

Kahve falında kanın üstüne oturmak dertlerinin biteceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında tabutun üstüne oturmak mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, isteklerini yerine getireceğine yorulmaktadır.