Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işhanı görmek

Kahve falında işhanı görmek yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, eksiklerinin farkına varacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında işhanı gördüyseniz:

  • Alışverişler veya pazarlıklar esnasında karşı koyulması zor teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında eski işyerinde çalıştığını görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine inanılır.

Kahve falında işyerinden kovulduğunu görmek zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında eski iş arkadaşınızı görmek bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında işyeri arkadaşlarını görmek arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında eski iş müdürünü görmek başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iş teklifleri almak maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine yorulur.

Kahve falında işyeri amirini görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına işarettir.

Kahve falında işinden memnun olmamak rahat ve güzel günler geçireceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.