Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında genç bir kızla öpüşmek

Kahve falında genç bir kızla öpüşmek kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, dertlerin aşılacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, yaşama isteğinin artacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, üzüntülerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında genç bir kızla öpüşmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız yaşam tarzınızı iyileştirebilecek şekilde olumlu yönde ilerliyor.

Kahve falında genc kızın hamile olduğunu görmek elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına işarettir.

Kahve falında genç bir kızın gelinlik giydiğini görmek mal ve mülk kaybı yaşanacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında genç bir kızın hamile olduğunu görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında genç bir kızı dudağından öpmek iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına işarettir.

Kahve falında genc kızı hamile görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında genç bir kızı hamile görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, yüksek moralli olacağına yorulur.

Kahve falında genc kızı öpmek gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine delalettir.

Kahve falında genç bir kızı görmek iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına delalet eder.