Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah görmek

Kahve falında siyah görmek her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, dünya malına kavuşulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına inanılır.

Kahve falında siyah gördüyseniz:

  • Her şeyin fazlası kötü bir tecrübe anlamına gelebilir.

Kahve falında siyah zeytin yerken görmek hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına inanılır.

Kahve falında mezarlıkta siyah at görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah etek dikmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah çürük diş görmek çok büyük zorluklar çekeceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçlarını siyah görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah kaka görmek ilerleyeceğine, kalkınacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında siyah atkı görmek mesleğindeki başarısının artacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah şarap görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına delalettir.