Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah çorap görmek

Kahve falında siyah çorap görmek işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine, sorunlarını bitireceğine, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına işaret eder.

Kahve falında siyah çorap gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebilir veya kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında ayağa siyah çorap giymek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah külotlu çorap almak eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayağında siyah çorap görmek büyük atılımlarda bulunacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah ten çorap giymek elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında delik siyah çorap görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah çorap dikmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah beyaz çorap görmek önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah ince çorap giymek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına delalet eder.